Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 29.10.2019 > 16:05 Versiunea pentru printare
Marți, 29 octombrie 2019, ora 16:05

Subiect vot: Prezenta
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:165 77 32 19 7 6 3 11 9 1
- voturi pentru (DA): - - - - - - - - -
- voturi împotrivă (NU): - - - - - - - - -
- abțineri: - - - - - - - - -
- nu au votat: 77 32 19 7 6 3 11 9 1

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL -
2. Ampleev Andrian Minoritati -
3. Anastase Roberta Alma PNL -
4. Andrei Alexandru-Ioan PNL -
5. Andronache Gabriel PNL -
6. Andrușcă Dănuț PSD -
7. Apjok Norbert UDMR -
8. Arsu Alin-Ionuț USR -
9. Avram Constantin ALDE -
10. Axinte Vasile PSD -
11. Balan Ioan PNL -
12. Balint Liviu-Ioan PRO Europa -
13. Banias Mircea Marius PRO Europa -
14. Barna Ilie Dan USR -
15. Bejinariu Eugen PSD -
16. Benga Tudor - Vlad USR -
17. Bica Dănuț PNL -
18. Boboc Tudorița-Rodica PSD -
19. Boboc Valentin Gabriel PSD -
20. Bodea Marius PNL -
21. Bontea Vlad PSD -
22. Botez Mihai-Cătălin USR -
23. Bran Ioana PSD -
24. Bucura-Oprescu Simona PSD -
25. Buican Cristian PNL -
26. Buicu Corneliu-Florin PSD -
27. Bulai Iulian USR -
28. Calista Mara-Daniela PNL -
29. Căprar Dorel-Gheorghe PSD -
30. Căruceru Aida-Cristina PSD -
31. Chichirău Cosette-Paula USR -
32. Chiriac Viorel PSD -
33. Cioabă Petre PSD -
34. Ciolacu Ion-Marcel PSD -
35. Cîtea Vasile PSD -
36. Cobuz Maricela PSD -
37. Cocoș Vasile PSD -
38. Codreanu Constantin PMP -
39. Cojocaru Petru-Bogdan PSD -
40. Cosma Lavinia-Corina USR -
41. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati -
42. Csoma Botond UDMR -
43. Culeafă Mihai PNL -
44. Cupșa Ioan PNL -
45. Dinu Cristina-Elena PSD -
46. Dîrzu Ioan PSD -
47. Dobrică Ionela Viorela PSD -
48. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD -
49. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD -
50. Dunava Costel Neculai PSD -
51. Duruș Vlad-Emanuel USR -
52. Erdei Dolóczki István UDMR -
53. Fădor Angelica PNL -
54. Firczak Iulius Marian Minoritati -
55. Florea Oana-Consuela PSD -
56. Floroiu Ionel PSD -
57. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD -
58. Ganț Ovidiu Victor Minoritati -
59. Gavrilă Camelia PSD -
60. Gavrilescu Grațiela Leocadia - -
61. Gavriliță Bianca - Miruna PSD -
62. Georgescu Laura PSD -
63. Georgescu Nicolae PSD -
64. Gerea Andrei Dominic ALDE -
65. Gheorghe Andrei Daniel PNL -
66. Gheorghiu Bogdan PNL -
67. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati -
68. Gherman Dumitru PSD -
69. Ghilea Găvrilă PNL -
70. Gilia Claudia PSD -
71. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati -
72. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL -
73. Holban Georgeta-Carmen PSD -
74. Huțucă Bogdan-Iulian PNL -
75. Iancu Iulian PSD -
76. Iancu Marius-Ionel PSD -
77. Ibram Iusein Minoritati -
78. Ion Stelian-Cristian USR -
79. Ioniță Antoneta PNL -
80. Iordache Florin PSD -
81. Itu Cornel PSD -
82. Iurișniți Cristina-Ionela USR -
83. Korodi Attila UDMR -
84. Lazăr Sorin PSD -
85. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL -
86. Lovin Dumitru ALDE -
87. Lupașcu Costel PSD -
88. Macovei Silviu Nicu PSD -
89. Mareș Mara PNL -
90. Márton Árpád-Francisc UDMR -
91. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD -
92. Mărgărit Mitică-Marius PSD -
93. Mircea Florin PSD -
94. Mocanu Adrian ALDE -
95. Moise Costin-Sebastian PMP -
96. Moșteanu Liviu-Ionuț USR -
97. Mușoiu Ștefan PSD -
98. Neagu Nicolae PNL -
99. Neață Eugen PSD -
100. Nicoară Romeo Florin PNL -
101. Nistor Laurențiu PSD -
102. Niță Mihai PRO Europa -
103. Oprea Dumitru PNL -
104. Oteșanu Daniela PSD -
105. Palăr Ionel PNL -
106. Petcu Toma-Florin ALDE -
107. Petrea Gabriel PRO Europa -
108. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD -
109. Ponta Victor-Viorel PRO Europa -
110. Pop Andrei PSD -
111. Pop Georgian PRO Europa -
112. Pop Tudor Rareș USR -
113. Popa Mihai Valentin PRO Europa -
114. Popa Ștefan-Ovidiu PSD -
115. Popescu Mariana-Venera Minoritati -
116. Popescu Virgil-Daniel PNL -
117. Presură Alexandra PSD -
118. Prișcă Răzvan Sorin PNL -
119. Prună Cristina-Mădălina USR -
120. Radu Anișoara PSD -
121. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD -
122. Răcuci Claudiu-Vasile PNL -
123. Rădulescu Alexandru PSD -
124. Rădulescu Cătălin-Marian PSD -
125. Rădulescu Dan-Răzvan USR -
126. Răduț Violeta PSD -
127. Rodeanu Bogdan-Ionel USR -
128. Roman Florin-Claudiu PNL -
129. Seidler Cristian-Gabriel USR -
130. Seres Dénes UDMR -
131. Simonis Alfred - Robert PSD -
132. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL -
133. Socotar Gheorghe-Dinu PSD -
134. Stan Viorel PSD -
135. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR -
136. Stancu Florinel PRO Europa -
137. Stroe Ionuț-Marian PNL -
138. Suciu Matei PSD -
139. Surgent Marius-Gheorghe ALDE -
140. Șarapatin Elvira PSD -
141. Șerban Ciprian-Constantin PSD -
142. Șimon Gheorghe PSD -
143. Șovăială Constantin PNL -
144. Ștefan Corneliu PSD -
145. Știrbu Gigel-Sorinel PNL -
146. Tănăsescu Alina-Elena PSD -
147. Tîlvăr Angel PSD -
148. Todor Adrian PSD -
149. Todoran Adrian-Mihăiță PMP -
150. Toma Ilie PSD -
151. Tripa Florin-Dan PSD -
152. Tudor Beatrice PSD -
153. Țachianu Marian PSD -
154. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR -
155. Vasile Daniel Minoritati -
156. Vasilescu Lia Olguța PSD -
157. Vasilică Radu Costin PSD -
158. Vass Levente UDMR -
159. Văcaru Alin Vasile PRO Europa -
160. Velcea Nicolae PSD -
161. Vexler Silviu Minoritati -
162. Vîrză Mihăiță PSD -
163. Vlad Sergiu Cosmin USR -
164. Weber Mihai PSD -
165. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati -

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 6 aprilie 2020, 18:27
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro