Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2020-prezent > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > Indonezia Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Indonezia

 Functia Nume si prenume Membru Grupdin data
1. Președinte Mușoiu Ștefan deputat PSD
2. Vicepreședinte Șoldan Gheorghe deputat PSD 3 mai 2022
3. Secretar Calotă Florică Ică deputat PNL
4. Membri Berea Cristinel-Gabriel senator USR
5.   Fălcoi Nicu deputat USR
6.   Gavrilă Anamaria deputat Neafiliați
7.   Kelemen Hunor deputat UDMR
8.   Presură Alexandra deputat PSD
9.   Sărmaș Ioan-Sabin deputat PNL
10.   Thellmann Christine deputat PNL 22 iun. 2022

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume Membru Grup
1. Vicepreședinte Halici Nicușor
până în 1 mar. 2022
deputat PSD

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenume Membru Gruppâna în data
1. Halici Nicușor deputat PSD 1 mar. 2022
2. Scântei Laura-Iuliana senator PNL 10 iun. 2022

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 29 noiembrie 2022, 9:50
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro