Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2016-prezent > Camera Deputaților > Grupuri > USR Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar al Uniunii Salvați România

 Functia Nume si prenumeMembru din
1. Lider Drulă Cătălin
din 3 feb. 2020
2. Vicelideri Barna Ilie Dan
din 4 feb. 2019
3.   Bulai Iulian
din 3 feb. 2020
4.   Dehelean Silviu
din 2 sep. 2019
5.   Ion Stelian-Cristian
din 3 feb. 2020
6.   Lupescu Dumitru
din 3 feb. 2020
7.   Năsui Claudiu-Iulius-Gavril
din 2 sep. 2019
8.   Popescu Nicolae-Daniel
din 4 feb. 2019
19 apr. 2017
9.   Prisnel Adrian-Claudiu
din 3 sep. 2018
10.   Prună Cristina-Mădălina
din 2 sep. 2019
11.   Rodeanu Bogdan-Ionel
din 1 sep. 2017
12.   Ungureanu Emanuel-Dumitru
din 2 sep. 2019
13.   Vlad Sergiu Cosmin
din 2 sep. 2019
14. Secretari Botez Mihai-Cătălin
din 3 feb. 2020
15.   Iurișniți Cristina-Ionela
din 3 feb. 2020
16. Membri Arsu Alin-Ionuț 25 iun. 2019
17.   Benga Tudor - Vlad
18.   Chichirău Cosette-Paula
19.   Cosma Lavinia-Corina
20.   Dan Nicușor Daniel
21.   Duruș Vlad-Emanuel
22.   Moșteanu Liviu-Ionuț
23.   Pop Tudor Rareș
24.   Rădulescu Dan-Răzvan
25.   Seidler Cristian-Gabriel
26.   Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel
27.   Zainea Cornel

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume
1. Lider Barna Ilie Dan
din 3 sep. 2018 - până în 4 feb. 2019
2.   Dan Nicușor Daniel
până în 27 iun. 2017
3.   Ion Stelian-Cristian
din 2 sep. 2019 - până în 3 feb. 2020
4.   Năsui Claudiu-Iulius-Gavril
din 1 feb. 2018 - până în 3 sep. 2018
5.   Prună Cristina-Mădălina
din 4 feb. 2019 - până în 2 sep. 2019
6.   Seidler Cristian-Gabriel
din 27 iun. 2017 - până în 1 feb. 2018
7. Vicelideri Barna Ilie Dan
până în 3 sep. 2018
8.   Benga Tudor - Vlad
din 1 feb. 2018 - până în 4 feb. 2019
9.   Botez Mihai-Cătălin
din 2 sep. 2019 - până în 3 feb. 2020
10.   Chichirău Cosette-Paula
din 4 feb. 2019 - până în 3 feb. 2020
11.   Chichirău Cosette-Paula
din 1 feb. 2017 - până în 1 feb. 2018
12.   Cosma Lavinia-Corina
din 1 sep. 2017 - până în 3 sep. 2018
13.   Dehelean Silviu
din 3 sep. 2018 - până în 4 feb. 2019
14.   Dobrovie Matei-Adrian
din 1 sep. 2017 - până în 3 sep. 2018
15.   Drulă Cătălin
până în 2 sep. 2019
16.   Duruș Vlad-Emanuel
din 1 feb. 2018 - până în 2 sep. 2019
17.   Ghinea Cristian
din 1 sep. 2017 - până în 1 feb. 2018
18.   Ion Stelian-Cristian
din 3 sep. 2018 - până în 2 sep. 2019
19.   Moșteanu Liviu-Ionuț
din 3 sep. 2018 - până în 2 sep. 2019
20.   Prună Cristina-Mădălina
din 1 feb. 2018 - până în 4 feb. 2019
21.   Seidler Cristian-Gabriel
până în 27 iun. 2017
22.   Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel
din 4 feb. 2019 - până în 3 feb. 2020
23.   Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel
din 1 sep. 2017 - până în 31 ian. 2018
24. Secretari Botez Mihai-Cătălin
din 1 sep. 2017 - până în 1 feb. 2018
25.   Cosma Lavinia-Corina
până în 1 sep. 2017
26.   Lupescu Dumitru
din 3 sep. 2018 - până în 3 feb. 2020
27.   Năsui Claudiu-Iulius-Gavril
din 1 feb. 2017 - până în 1 sep. 2017
28.   Pop Tudor Rareș
din 1 sep. 2017 - până în 3 sep. 2018
29.   Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel
din 1 feb. 2018 - până în 3 sep. 2018
30.   Zainea Cornel
din 3 sep. 2018 - până în 3 feb. 2020

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenumePartidMembru pâna
1. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara Fără adez. 20 noi. 2017
2. Costescu Manuel USR 3 mar. 2017
3. Dobrovie Matei-Adrian Fără adez. 15 oct. 2018
4. Dohotaru Adrian-Octavian Fără adez. 13 noi. 2017
5. Ghinea Cristian USR 14 iun. 2019

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 14 iulie 2020, 12:51
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro