Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2016-prezent > Senatul > Grupuri > USR Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar al Uniunii Salvați România

Radu-Mihai Mihail
Radu-Mihai Mihail
USR
Lider
din 3 feb. 2020
Silvia-Monica Dinică Nicoleta-Ramona Dinu Remus Mihai Goțiu George-Nicolae Marussi
Silvia-Monica Dinică
USR
Vicelider
din 3 feb. 2020
Nicoleta-Ramona Dinu
USR
Vicelider
din 3 feb. 2020
Remus Mihai Goțiu
USR
Vicelider
din 1 feb. 2018
George-Nicolae Marussi
USR
Vicelider
din 3 feb. 2020
Vlad-Tudor Alexandrescu
Vlad-Tudor Alexandrescu
USR
Secretar
din 3 feb. 2020
Allen Coliban George-Edward Dircă Nicu Fălcoi Cristian Ghica
Allen Coliban
USR
George-Edward Dircă
USR
Nicu Fălcoi
USR
Cristian Ghica
USR
Dan Lungu Florina-Raluca Presadă Adrian Wiener
Dan Lungu
USR
Florina-Raluca Presadă
USR
Adrian Wiener
USR

Fosti membri ai biroului grupului

Cristian Ghica Adrian Wiener
Cristian Ghica
USR
Lider
Adrian Wiener
USR
Lider
din 4 feb. 2019
Vlad-Tudor Alexandrescu Allen Coliban George-Edward Dircă Nicu Fălcoi
Vlad-Tudor Alexandrescu
USR
Vicelider
Allen Coliban
USR
Vicelider
din 4 feb. 2019
George-Edward Dircă
USR
Vicelider
din 3 sep. 2018
Nicu Fălcoi
USR
Vicelider
din 2 sep. 2019
Dan Lungu Radu-Mihai Mihail Florina-Raluca Presadă Florina-Raluca Presadă
Dan Lungu
USR
Vicelider
din 2 sep. 2019
Radu-Mihai Mihail
USR
Vicelider
Florina-Raluca Presadă
USR
Vicelider
din 2 sep. 2019
Florina-Raluca Presadă
USR
Vicelider
George-Edward Dircă George-Nicolae Marussi
George-Edward Dircă
USR
Secretar
George-Nicolae Marussi
USR
Secretar
din 1 feb. 2018

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 24 septembrie 2020, 4:22
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro