Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2016-2020 > Parlamentul României > Delegatii parlamentare > APCEMN Versiunea pentru printare

Delegația Parlamentului României la Adunarea Parlamentară a Cooperării Economice a Mării Negre

Roberta Alma Anastase
Roberta Alma Anastase
deputat PNL
Președinte
István-János Antal George Șișcu George-Gabriel Vișan Ioan Vulpescu
István-János Antal
deputat UDMR
membru
George Șișcu
deputat PNL
membru
din 24 iun. 2020
George-Gabriel Vișan
deputat PSD
membru
Ioan Vulpescu
senator PSD
membru
Constantin-Cătălin Zamfira
Constantin-Cătălin Zamfira
deputat PSD
membru

Fosti membri

Ilie Dan Barna Lucian Nicolae Bode Virgil-Daniel Popescu
Ilie Dan Barna
deputat USR
până în 18 dec. 2020
Lucian Nicolae Bode
deputat PNL
până în 1 sep. 2017
Virgil-Daniel Popescu
deputat PNL
din 1 sep. 2017
până în 24 iun. 2020

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 21 aprilie 2021, 23:32
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro