Camera Deputaților
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2016-prezent > Camera Deputaților > Versiunea pentru printare

Lista deputatilor în ordine alfabetica

  Nume si prenume Circumscriptia electorala PartidMembru
din
Nr. Denumire
1.  Achiței Vasile-Cristian 7 BOTOȘANI PNL
2.  Adnagi Slavoliub   Minoritati
3.  Alexe Costel 24 IAȘI PNL
4.  Ambrus Izabella-Agnes 8 BRAȘOV UDMR
5.  Ampleev Andrian   Minoritati 12 sep. 2018
6.  Anastase Roberta Alma 31 PRAHOVA PNL
7.  Andrei Alexandru-Ioan 19 GIURGIU PNL
8.  Andronache Gabriel 8 BRAȘOV PNL
9.  Andrușcă Dănuț 29 NEAMȚ PSD
10.  Antal István-János 14 CONSTANȚA UDMR
11.  Anton Anton 42 BUCUREȘTI ALDE
12.  Apjok Norbert 26 MARAMUREȘ UDMR
13.  Ardelean Ben-Oni 37 TIMIȘ PNL
14.  Arsu Alin-Ionuț 42 BUCUREȘTI USR 25 iun. 2019
15.  Avram Constantin 4 BACĂU ALDE
16.  Axinte Vasile 24 IAȘI PSD
17.  Babuș Radu 14 CONSTANȚA PSD
18.  Balan Ioan 35 SUCEAVA PNL
19.  Balint Liviu-Ioan 33 SĂLAJ PSD
20.  Banias Mircea Marius 14 CONSTANȚA PRO Europa
21.  Barna Ilie Dan 34 SIBIU USR
22.  Băișanu Ștefan-Alexandru 35 SUCEAVA ALDE
23.  Bălănescu Alexandru 27 MEHEDINȚI PSD
24.  Bănicioiu Nicolae 24 IAȘI PRO Europa
25.  Bârlădeanu Dragoș-Petruț 41 VRANCEA PSD
26.  Bejinariu Eugen 35 SUCEAVA PSD
27.  Bende Sándor 21 HARGHITA UDMR
28.  Benedek Zacharie 21 HARGHITA UDMR
29.  Benga Tudor - Vlad 8 BRAȘOV USR
30.  Benkő Erika 15 COVASNA UDMR
31.  Bica Dănuț 3 ARGEȘ PNL
32.  Bichineț Corneliu 39 VASLUI PMP
33.  Birchall Ana 39 VASLUI PSD
34.  Biro Zsolt-Istvan 28 MUREȘ UDMR
35.  Biró Rozália-Ibolya 5 BIHOR UDMR
36.  Bîzgan-Gayral Oana-Mioara 42 BUCUREȘTI Neafiliați
37.  Boboc Tudorița-Rodica 41 VRANCEA PSD
38.  Boboc Valentin Gabriel 36 TELEORMAN PSD
39.  Bode Lucian Nicolae 33 SĂLAJ PNL
40.  Bodea Marius 24 IAȘI PNL
41.  Bogaciu Alexandra-Corina 25 ILFOV PRO Europa
42.  Bogdan Gheorghe-Dănuț 5 BIHOR PSD
43.  Bontea Vlad 27 MEHEDINȚI PSD
44.  Boroianu Aurel-Robert 14 CONSTANȚA PNL
45.  Borza Remus-Adrian 8 BRAȘOV PSD
46.  Bota Marius Sorin-Ovidiu 26 MARAMUREȘ PSD
47.  Botez Mihai-Cătălin 39 VASLUI USR
48.  Bozianu Nicoleta-Cătălina 31 PRAHOVA PMP
49.  Bran Ioana 32 SATU-MARE PSD
50.  Bucura-Oprescu Simona 3 ARGEȘ PSD
51.  Budăi Marius-Constantin 7 BOTOȘANI PSD
52.  Buican Cristian 40 VÂLCEA PNL
53.  Buicu Corneliu-Florin 28 MUREȘ PSD
54.  Bulai Iulian 29 NEAMȚ USR
55.  Bumb Sorin-Ioan 1 ALBA PNL
56.  Burciu Cristina 13 CLUJ PSD
57.  Calista Mara-Daniela 36 TELEORMAN PNL
58.  Calotă Florică Ică 36 TELEORMAN ALDE
59.  Căciulă Aurel 39 VASLUI PSD
60.  Călin Ion 17 DOLJ PSD
61.  Căprar Dorel-Gheorghe 2 ARAD PSD
62.  Căruceru Aida-Cristina 42 BUCUREȘTI PSD
63.  Cătăniciu Steluța-Gustica 13 CLUJ ALDE
64.  Cherecheș Florica 5 BIHOR PNL
65.  Cherecheș Viorica 26 MARAMUREȘ PNL
66.  Chichirău Cosette-Paula 24 IAȘI USR
67.  Chiriac Viorel 8 BRAȘOV PSD
68.  Cioabă Petre 36 TELEORMAN PSD 5 iun. 2019
69.  Ciocan Dan 30 OLT PSD
70.  Ciofu Tamara-Dorina 7 BOTOȘANI PSD
71.  Ciolacu Ion-Marcel 10 BUZĂU PSD
72.  Cîmpeanu Sorin Mihai 42 BUCUREȘTI PRO Europa
73.  Cîtea Vasile 24 IAȘI PSD
74.  Cobuz Maricela 35 SUCEAVA PSD
75.  Cocoș Vasile 40 VÂLCEA PSD
76.  Codreanu Constantin 43 DIASPORA PMP
77.  Cojocaru Petru-Bogdan 24 IAȘI PSD 25 iun. 2019
78.  Coliu Doru-Petrișor 43 DIASPORA PMP
79.  Constantin Daniel 42 BUCUREȘTI PRO Europa
80.  Cosma Andreea 31 PRAHOVA PSD 16 ian. 2017
81.  Cosma Lavinia-Corina 28 MUREȘ USR
82.  Cozmanciuc Corneliu-Mugurel 29 NEAMȚ PNL
83.  Cristache Cătălin 18 GALAȚI PMP
84.  Csép Éva-Andrea 28 MUREȘ UDMR
85.  Csokany Petronela-Mihaela   Minoritati
86.  Csoma Botond 13 CLUJ UDMR
87.  Cuc Alexandru-Răzvan 19 GIURGIU PSD
88.  Cucșa Marian-Gheorghe 37 TIMIȘ ALDE
89.  Culeafă Mihai 25 ILFOV PNL
90.  Cupă Ion 17 DOLJ ALDE
91.  Cupșa Ioan 5 BIHOR PNL
92.  Dan Nicușor Daniel 42 BUCUREȘTI USR
93.  Dehelean Silviu 5 BIHOR USR
94.  Dinu Cristina-Elena 19 GIURGIU PSD
95.  Dîrzu Ioan 1 ALBA PSD
96.  Dobre Mircea-Titus 14 CONSTANȚA PRO Europa
97.  Dobre Victor Paul 18 GALAȚI PNL
98.  Dobrică Ionela Viorela 10 BUZĂU PSD
99.  Dobrovici-Bacalbașa Nicolae 18 GALAȚI PSD
100.  Dobrovie Matei-Adrian 42 BUCUREȘTI PNL
101.  Dohotaru Adrian-Octavian 13 CLUJ Neafiliați
102.  Drăghici Mircea-Gheorghe 3 ARGEȘ PSD
103.  Drulă Cătălin 37 TIMIȘ USR
104.  Dumitrache Ileana Cristina 14 CONSTANȚA PSD
105.  Dunava Costel Neculai 4 BACĂU PSD
106.  Durbacă Eugen 18 GALAȚI PRO Europa
107.  Duruș Vlad-Emanuel 26 MARAMUREȘ USR
108.  Erdei Dolóczki István 32 SATU-MARE UDMR
109.  Farago Petru 2 ARAD UDMR
110.  Fădor Angelica 35 SUCEAVA PNL
111.  Firczak Iulius Marian   Minoritati
112.  Florea Damian 42 BUCUREȘTI PRO Europa
113.  Florea Oana-Consuela 42 BUCUREȘTI PSD
114.  Floroiu Ionel 4 BACĂU PSD
115.  Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela 31 PRAHOVA PSD
116.  Furic Iarco   Minoritati
117.  Furtună Mirela 42 BUCUREȘTI PSD
118.  Ganț Ovidiu Victor   Minoritati
119.  Gavrilă Camelia 24 IAȘI PSD
120.  Gavrilescu Grațiela Leocadia 31 PRAHOVA ALDE
121.  Gavriliță Bianca - Miruna 37 TIMIȘ PSD
122.  Găină Mihăiță 23 IALOMIȚA PSD
123.  Georgescu Laura 18 GALAȚI PSD 25 iun. 2019
124.  Georgescu Nicolae 3 ARGEȘ PSD
125.  Gerea Andrei Dominic 3 ARGEȘ ALDE
126.  Gheorghe Andrei Daniel 25 ILFOV PNL
127.  Gheorghe Tinel 23 IALOMIȚA PNL
128.  Gheorghiu Bogdan 35 SUCEAVA PNL
129.  Ghera Giureci-Slobodan   Minoritati
130.  Gherman Dumitru 5 BIHOR PSD 4 sep. 2017
131.  Ghilea Găvrilă 5 BIHOR PNL
132.  Gilia Claudia 16 DÂMBOVIȚA PSD 4 sep. 2017
133.  Giugea Nicolae 17 DOLJ PNL
134.  Goga Octavian 15 COVASNA PSD
135.  Grosaru Andi-Gabriel   Minoritati
136.  Gudu Vasile 38 TULCEA PNL
137.  Halici Nicușor 41 VRANCEA PSD
138.  Havrici Emanuel-Iuliu 35 SUCEAVA PSD
139.  Hărătău Elena 4 BACĂU PSD 9 iul. 2018
140.  Heiuș Lucian-Ovidiu 22 HUNEDOARA PNL
141.  Holban Georgeta-Carmen 16 DÂMBOVIȚA PSD
142.  Huncă Mihaela 7 BOTOȘANI PRO Europa
143.  Huțucă Bogdan-Iulian 14 CONSTANȚA PNL
144.  Iancu Iulian 14 CONSTANȚA PSD
145.  Iancu Marius-Ionel 30 OLT PSD
146.  Ibram Iusein   Minoritati
147.  Iftimie Neculai 29 NEAMȚ PSD
148.  Ilișanu Claudiu-Augustin 4 BACĂU PSD
149.  Intotero Natalia-Elena 22 HUNEDOARA PSD
150.  Ion Stelian-Cristian 14 CONSTANȚA USR
151.  Ionescu George 31 PRAHOVA PNL
152.  Ioniță Antoneta 9 BRĂILA PNL
153.  Iordache Florin 30 OLT PSD
154.  Itu Cornel 13 CLUJ PSD
155.  Iurișniți Cristina-Ionela 6 BISTRIȚA-NĂSĂUD USR
156.  Jivan Luminița-Maria 11 CARAȘ-SEVERIN PSD
157.  Kelemen Hunor 21 HARGHITA UDMR
158.  Korodi Attila 21 HARGHITA UDMR
159.  Kulcsár-Terza József-György 15 COVASNA UDMR
160.  Lazăr Sorin 10 BUZĂU PSD
161.  Leoreanu Laurențiu-Dan 29 NEAMȚ PNL
162.  Longher Victoria   Minoritati
163.  Lovin Dumitru 40 VÂLCEA ALDE
164.  Lungu Tudorița 4 BACĂU PNL
165.  Lupașcu Costel 7 BOTOȘANI PSD
166.  Lupescu Dumitru 16 DÂMBOVIȚA USR
167.  Macovei Silviu Nicu 24 IAȘI PSD
168.  Magyar Loránd-Bálint 32 SATU-MARE UDMR
169.  Manole Petre-Florin 42 BUCUREȘTI PSD
170.  Mareș Mara 8 BRAȘOV PNL
171.  Marica Petru-Sorin 22 HUNEDOARA PRO Europa
172.  Márton Árpád-Francisc 15 COVASNA UDMR
173.  Matei Călin-Vasile-Andrei 26 MARAMUREȘ PSD
174.  Mărgărit Mitică-Marius 18 GALAȚI PSD
175.  Meiroșu Marilena-Emilia 9 BRĂILA PRO Europa
176.  Mihalescul Dumitru 35 SUCEAVA PNL
177.  Mihălcescu Carmen-Ileana 42 BUCUREȘTI PSD
178.  Mircea Florin 9 BRĂILA PSD 25 iun. 2019
179.  Mînzatu Roxana 8 BRAȘOV PSD
180.  Mocanu Adrian 10 BUZĂU ALDE
181.  Mocioalcă Ion 11 CARAȘ-SEVERIN PRO Europa
182.  Mohaci Mihai 8 BRAȘOV PRO Europa
183.  Moise Costin-Sebastian 42 BUCUREȘTI PMP 25 iun. 2019
184.  Moldovan Sorin-Dan 13 CLUJ PNL
185.  Moșteanu Liviu-Ionuț 3 ARGEȘ USR
186.  Movilă Petru 24 IAȘI PMP
187.  Mușoiu Ștefan 23 IALOMIȚA PSD
188.  Nasra Gabriel-Horia 13 CLUJ PSD
189.  Năsui Claudiu-Iulius-Gavril 42 BUCUREȘTI USR
190.  Neagu Nicolae 34 SIBIU PNL
191.  Neață Eugen 40 VÂLCEA PSD
192.  Nechifor Cătălin-Ioan 35 SUCEAVA PRO Europa
193.  Nicoară Romeo Florin 32 SATU-MARE PNL
194.  Nicolae Andrei 31 PRAHOVA PSD
195.  Nicolicea Eugen 12 CĂLĂRAȘI PSD
196.  Nistor Laurențiu 22 HUNEDOARA PSD
197.  Niță Mihai 30 OLT ALDE
198.  Niță Nicu 9 BRĂILA PSD
199.  Nosa Iuliu 33 SĂLAJ PSD
200.  Olar Corneliu 1 ALBA PNL
201.  Olteanu Daniel 39 VASLUI ALDE
202.  Oprea Dumitru 24 IAȘI PNL
203.  Oprișcan Mihai Doru 28 MUREȘ ALDE
204.  Oros Nechita-Adrian 13 CLUJ PNL
205.  Oteșanu Daniela 40 VÂLCEA PSD
206.  Palăr Ionel 4 BACĂU PNL
207.  Pambuccian Varujan   Minoritati
208.  Pană Adriana-Doina 6 BISTRIȚA-NĂSĂUD PSD
209.  Paraschiv Rodica 31 PRAHOVA PSD
210.  Pașcan Emil-Marius 28 MUREȘ PMP
211.  Pau Radu - Adrian 37 TIMIȘ PRO Europa
212.  Păle Dănuț 10 BUZĂU PSD
213.  Petcu Toma-Florin 19 GIURGIU ALDE
214.  Petrea Gabriel 42 BUCUREȘTI PSD
215.  Petrețchi Nicolae-Miroslav   Minoritati
216.  Petric Octavian 32 SATU-MARE PRO Europa
217.  Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina 17 DOLJ PSD
218.  Pirtea Marilen - Gabriel 37 TIMIȘ PNL
219.  Pistru-Popa Eusebiu-Manea 2 ARAD ALDE
220.  Pleșoianu Liviu Ioan Adrian 42 BUCUREȘTI PSD
221.  Podașcă Gabriela-Maria 42 BUCUREȘTI PRO Europa 13 feb. 2018
222.  Ponta Victor-Viorel 20 GORJ PRO Europa
223.  Pop Andrei 23 IALOMIȚA PSD
224.  Pop Georgian 42 BUCUREȘTI PRO Europa
225.  Pop Tudor Rareș 42 BUCUREȘTI USR
226.  Popa Florin 18 GALAȚI PSD
227.  Popa Mihai Valentin 8 BRAȘOV PRO Europa
228.  Popa Ștefan-Ovidiu 40 VÂLCEA PSD
229.  Popescu Mariana-Venera   Minoritati
230.  Popescu Nicolae-Daniel 43 DIASPORA USR 19 apr. 2017
231.  Popescu Pavel 37 TIMIȘ PNL
232.  Popescu Virgil-Daniel 27 MEHEDINȚI PNL
233.  Preda Cezar-Florin 16 DÂMBOVIȚA PNL
234.  Predoiu Marian-Cătălin 12 CĂLĂRAȘI PNL
235.  Presură Alexandra 17 DOLJ PSD
236.  Prisnel Adrian-Claudiu 17 DOLJ USR
237.  Prișcă Răzvan Sorin 31 PRAHOVA PNL
238.  Prună Cristina-Mădălina 42 BUCUREȘTI USR
239.  Radu Anișoara 38 TULCEA PSD 16 ian. 2017
240.  Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin 10 BUZĂU PSD
241.  Raețchi Ovidiu Alexandru 42 BUCUREȘTI PNL
242.  Răcuci Claudiu-Vasile 1 ALBA PNL
243.  Rădulescu Alexandru 35 SUCEAVA PSD
244.  Rădulescu Cătălin-Marian 3 ARGEȘ PSD
245.  Rădulescu Dan-Răzvan 31 PRAHOVA USR
246.  Răduț Violeta 36 TELEORMAN PSD 21 feb. 2017
247.  Rodeanu Bogdan-Ionel 18 GALAȚI USR
248.  Roman Florin-Claudiu 1 ALBA PNL
249.  Roman Ioan Sorin 5 BIHOR PSD
250.  Romanescu Cristinel 10 BUZĂU PNL
251.  Roșca Lucreția 18 GALAȚI PSD
252.  Rotaru Alexandru 29 NEAMȚ PSD
253.  Rotaru Răzvan-Ilie 7 BOTOȘANI PSD
254.  Săftoiu Ana Adriana 42 BUCUREȘTI PNL
255.  Sămărtinean Cornel-Mircea 37 TIMIȘ PMP
256.  Schelean-Șomfelean Valeria-Diana 11 CARAȘ-SEVERIN PNL
257.  Sebestyén Csaba-István 21 HARGHITA UDMR
258.  Sefer Cristian-George 12 CĂLĂRAȘI PSD
259.  Seidler Cristian-Gabriel 42 BUCUREȘTI USR
260.  Seres Dénes 33 SĂLAJ UDMR
261.  Sighiartău Robert-Ionatan 6 BISTRIȚA-NĂSĂUD PNL
262.  Simion Lucian-Eduard 38 TULCEA PSD
263.  Simionca Ionuț 6 BISTRIȚA-NĂSĂUD PMP
264.  Simonis Alfred - Robert 37 TIMIȘ PSD
265.  Sitterli Ovidiu-Ioan 34 SIBIU PNL
266.  Socotar Gheorghe-Dinu 28 MUREȘ PSD
267.  Solomon Adrian 39 VASLUI PSD
268.  Spânu Ion 11 CARAȘ-SEVERIN PRO Europa
269.  Stamatian Vasile-Florin 13 CLUJ PNL
270.  Stan Viorel 29 NEAMȚ PSD 13 feb. 2018
271.  Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel 4 BACĂU USR
272.  Stancu Florinel 17 DOLJ PSD
273.  Stativă Irinel Ioan 39 VASLUI PSD
274.  Stănescu Alexandru 30 OLT PSD
275.  Steriu Valeriu-Andrei 42 BUCUREȘTI PSD
276.  Stoica Bogdan-Alin   Minoritati
277.  Stroe Ionuț-Marian 17 DOLJ PNL
278.  Suciu Matei 37 TIMIȘ PSD 16 ian. 2017
279.  Suciu Vasile-Daniel 6 BISTRIȚA-NĂSĂUD PSD
280.  Surgent Marius-Gheorghe 22 HUNEDOARA ALDE
281.  Szabó Ödön 5 BIHOR UDMR
282.  Șarapatin Elvira 20 GORJ PSD
283.  Șerban Ciprian-Constantin 29 NEAMȚ PSD
284.  Șimon Gheorghe 26 MARAMUREȘ PSD
285.  Șișcu George 38 TULCEA PNL
286.  Șotcan Theodora 4 BACĂU PSD
287.  Șova Lucian 4 BACĂU PSD
288.  Șovăială Constantin 34 SIBIU PNL
289.  Ștefan Corneliu 16 DÂMBOVIȚA PSD
290.  Ștefan Ion 41 VRANCEA PNL
291.  Știrbu Gigel-Sorinel 30 OLT PNL
292.  Tabugan Ion 11 CARAȘ-SEVERIN ALDE
293.  Tănăsescu Alina-Elena 17 DOLJ PSD
294.  Teiș Alina 27 MEHEDINȚI PSD 4 sep. 2017
295.  Terea Ioan 34 SIBIU PSD
296.  Tîlvăr Angel 41 VRANCEA PSD
297.  Todor Adrian 2 ARAD PSD
298.  Todoran Adrian-Mihăiță 26 MARAMUREȘ PMP
299.  Toma Ilie 22 HUNEDOARA PSD
300.  Trăilă Cristina 42 BUCUREȘTI PNL 27 iun. 2017
301.  Tripa Florin-Dan 2 ARAD PSD
302.  Tudor Beatrice 42 BUCUREȘTI PSD
303.  Turcan Raluca 34 SIBIU PNL
304.  Turcescu Robert-Nicolae 14 CONSTANȚA PMP
305.  Tușa Adriana Diana 42 BUCUREȘTI PSD
306.  Țachianu Marian 16 DÂMBOVIȚA PSD 25 iun. 2019
307.  Ungureanu Emanuel-Dumitru 13 CLUJ USR
308.  Ursu Răzvan-Ion 31 PRAHOVA PSD 16 ian. 2017
309.  Varga Glad-Aurel 2 ARAD PNL
310.  Varga Vasile 9 BRĂILA PNL
311.  Vasile Daniel   Minoritati
312.  Vasilescu Lia Olguța 17 DOLJ PSD
313.  Vasilică Radu Costin 3 ARGEȘ PSD
314.  Vass Levente 28 MUREȘ UDMR
315.  Văcaru Alin Vasile 20 GORJ PRO Europa
316.  Velcea Nicolae 3 ARGEȘ PSD
317.  Vexler Silviu   Minoritati
318.  Vișan George-Gabriel 14 CONSTANȚA PSD
319.  Vîlceanu Dan 20 GORJ PNL
320.  Vîrză Mihăiță 42 BUCUREȘTI PSD
321.  Vlad Sergiu Cosmin 2 ARAD USR
322.  Vlăducă Oana-Silvia 16 DÂMBOVIȚA PRO Europa
323.  Voicu Mihai Alexandru 43 DIASPORA PNL
324.  Vosganian Varujan 24 IAȘI ALDE
325.  Vrăjitoru Sorinel-Marian 12 CĂLĂRAȘI PSD 4 sep. 2017
326.  Weber Mihai 20 GORJ PSD
327.  Zainea Cornel 25 ILFOV USR
328.  Zamfira Constantin-Cătălin 25 ILFOV PSD
329.  Zisopol Dragoș Gabriel   Minoritati

Deputati care si-au încetat mandatul înainte de terminarea legislaturii

  Nume si prenume Circumscriptia electorala PartidMembru
pâna
Nr. Denumire
1.  Dobra Călin-Ionel 37 TIMIȘ PSD 4 ian. 2017
2.  Luca Andaluzia 38 TULCEA PSD 4 ian. 2017
3.  Gâdea Adrian-Ionuț 36 TELEORMAN PSD 27 ian. 2017
4.  Costescu Manuel 43 DIASPORA USR 3 mar. 2017
5.  Nicolăescu Gheorghe-Eugen 42 BUCUREȘTI PNL 1 iun. 2017
6.  Badea Leonardo 16 DÂMBOVIȚA PSD 4 iul. 2017
7.  Iacomi Iulian 12 CĂLĂRAȘI PSD 4 iul. 2017
8.  Trușcă Constantin 27 MEHEDINȚI PSD 17 iul. 2017
9.  Coste Marina-Adelina 5 BIHOR PSD 13 aug. 2017
10.  Chiriță Dumitru 42 BUCUREȘTI PSD 20 noi. 2017
11.  Munteanu Ioan 29 NEAMȚ PSD 23 ian. 2018
12.  Vlase Petru Gabriel 4 BACĂU PSD 5 iul. 2018
13.  Ignat Miron   Minoritati 14 aug. 2018
14.  Dragnea Nicolae-Liviu 36 TELEORMAN PSD 29 mai 2019
15.  Ciuhodaru Tudor 24 IAȘI PSD 13 iun. 2019
16.  Ghinea Cristian 42 BUCUREȘTI USR 14 iun. 2019
17.  Plumb Rovana 16 DÂMBOVIȚA PSD 19 iun. 2019
18.  Tudose Mihai 9 BRĂILA PRO Europa 19 iun. 2019
19.  Tomac Eugen 42 BUCUREȘTI PMP 20 iun. 2019
20.  Ștefan Viorel 18 GALAȚI PSD 24 iun. 2019

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 23 august 2019, 22:30
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro