Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Camera Deputaților > Comisii > Sănătate Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Mircea Ifrim Ifrim Mircea PNL  
2. Vicepreședinți Ovidiu Brînzan Brînzan Ovidiu PSD  
3.   Petru Movilă Movilă Petru
vicepreședinte din 21 apr. 2005
PD-L  
4. Secretari Renică Diaconescu Diaconescu Renică PSD  
5.   Ion Luchian Luchian Ion
secretar din 14 feb. 2007
PNL  
6. Membri Doru Geany Bălan Bălan Doru Geany PSD 30.09.2008
7.   Valeriu-Victor Boeriu Boeriu Valeriu-Victor PNL  
8.   István Bónis Bónis István UDMR  
9.   Ion Burnei Burnei Ion PSD 11.02.2008
10.   Liviu Câmpanu Câmpanu Liviu PNL  
11.   Alexandru Ciocâlteu Ciocâlteu Alexandru PD-L  
12.   Corneliu Ciontu Ciontu Corneliu PC 18.02.2008
13.   Aurel Nechita Nechita Aurel PSD  
14.   Marian Sorin Paveliu Paveliu Marian Sorin PD-L 05.03.2007
15.   Cristian Rădulescu Rădulescu Cristian PD-L  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Cristian Rădulescu Rădulescu Cristian PD-L 21.04.2005
2. Secretari Marian Sorin Paveliu Paveliu Marian Sorin PD-L 06.02.2007

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Cristian Silviu Bușoi Bușoi Cristian Silviu PNL   29.11.2007
2. Corneliu Ciontu Ciontu Corneliu PC 08.09.2005 13.11.2007
3. Grigore Crăciunescu Crăciunescu Grigore PNL 13.09.2005 30.06.2008
4. Corneliu Ioan Dida Dida Corneliu Ioan PSD   15.01.2008
5. Costică Macaleți Macaleți Costică PSD   21.03.2005
6. Miron Tudor Mitrea Mitrea Miron Tudor PSD 21.03.2005 06.02.2007
7. Marian Sorin Paveliu Paveliu Marian Sorin PD-L   06.02.2007

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti vineri, 1 iulie 2022, 14:51
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro