Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2016-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Tehnologia informației Versiunea pentru printare
2016-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Cornel Zainea Zainea Cornel
președinte din 4 feb. 2020
USR 12.09.2018
2. Vicepreședinți Vasile Cîtea Cîtea Vasile
vicepreședinte din 8 mar. 2017
PSD 01.02.2017
3.   Ionela Viorela Dobrică Dobrică Ionela Viorela PSD  
4.   Mariana-Venera Popescu Popescu Mariana-Venera Minoritati  
5. Secretari Pavel Popescu Popescu Pavel PNL  
6.   Gheorghe-Dinu Socotar Socotar Gheorghe-Dinu
secretar din 19 mar. 2019
PSD 01.02.2017
7. Membri Anton Anton Anton Anton Neafiliați  
8.   Norbert Apjok Apjok Norbert UDMR  
9.   Petru-Bogdan Cojocaru Cojocaru Petru-Bogdan PSD 04.09.2019
10.   Cătălin Drulă Drulă Cătălin USR  
11.   Sorin-Dan Moldovan Moldovan Sorin-Dan PNL 16.05.2018
12.   Varujan Pambuccian Pambuccian Varujan Minoritati  
13.   Andrei Pop Pop Andrei PSD  
14.   Cornel-Mircea Sămărtinean Sămărtinean Cornel-Mircea PMP  
15.   Constantin-Cătălin Zamfira Zamfira Constantin-Cătălin PSD 13.09.2017

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Cătălin Drulă Drulă Cătălin USR   04.02.2020
2. Vicepreședinți Vasile Axinte Axinte Vasile PSD   01.02.2017
3. Secretari Laura-Mihaela Fulgeanu-Moagher Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD 22.03.2017 11.04.2018
4.   Andrei Pop Pop Andrei PSD   22.03.2017
5.   Alfred - Robert Simonis Simonis Alfred - Robert PSD 30.05.2018 19.03.2019

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Vasile Axinte Axinte Vasile PSD   01.02.2017
2. Florică Ică Calotă Calotă Florică Ică PNL 13.02.2018 30.05.2018
3. Sorin Mihai Cîmpeanu Cîmpeanu Sorin Mihai PNL   13.09.2017
4. Laura-Mihaela Fulgeanu-Moagher Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD 21.03.2017 11.04.2018
5. Luminița-Maria Jivan Jivan Luminița-Maria PSD   04.04.2017
6. Dumitru Oprea Oprea Dumitru PNL   04.04.2017
7. Toma-Florin Petcu Petcu Toma-Florin PNL 30.05.2018 04.12.2019
8. Tudor Rareș Pop Pop Tudor Rareș USR 07.06.2017 12.09.2018
9. Alfred - Robert Simonis Simonis Alfred - Robert PSD 11.04.2018 04.09.2019
10. Lucian-Daniel Stanciu-Viziteu Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR 28.02.2017 07.06.2017
11. Ciprian-Constantin Șerban Șerban Ciprian-Constantin PSD   07.03.2017
12. Glad-Aurel Varga Varga Glad-Aurel PNL 04.04.2017 16.05.2018
13. Alin Vasile Văcaru Văcaru Alin Vasile PRO Europa   01.02.2017

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 29 mai 2020, 0:53
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro