Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2012-2016 > Camera Deputaților > Comisii > Drepturile omului > Nediscriminare Versiunea pentru printare
2012-2016

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Tamara-Dorina Ciofu Ciofu Tamara-Dorina PSD  
2. Membri Remus-Florinel Cernea Cernea Remus-Florinel neafiliat 20.10.2015
3.   Tudor Ciuhodaru Ciuhodaru Tudor PSD 20.10.2015
4.   Mircea Lubanovici Lubanovici Mircea PNL  
5.   Claudiu-Andrei Tănăsescu Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE  

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Dorel-Gheorghe Căprar Căprar Dorel-Gheorghe PSD   20.10.2015
2. Dănuț Culețu Culețu Dănuț PNL   01.04.2015
3. Gábor Kereskényi Kereskényi Gábor UDMR 20.10.2015 07.07.2016
4. Attila-Gabor Markó Markó Attila-Gabor UDMR   01.04.2015

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 2 decembrie 2020, 5:56
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro